Jana and Michal

August 2011

Wedding ceremony, cocktail and reception at Strin castle

Czech couple

100 guests

Photo by Lukas Legierski

Dobry vecer, Andreo, Miso,

Máme velké ohlasy že svatba byla nádherná a všichni hosté byli nadmíru spokojeni, moc Vám děkuji, všem jsme říkala že za vším stojí naše koordinátorka a doporučovala jsem Vás:).

Jinak jsem ráda že se Vám svatba líbila, nečekala jsme že to bude tak velké, hosté opravdu hodně jedli a pili ale nikdo si nestěžoval že by nebylo co jíst či pít takže  vpořádku, zvládli sme to;) docela mě překvapilo jak všichni tancovali celý večer, pořád byl plný parket a po té show s podvazkem se zaplnil ještě více fakt se to povedlo, moc Vám za vše děkuji!!!

 

Hezký večer,

Jana

Good evening, Andrea, Misa,

we have a great references about our wedding last Sat, all the guests were extremely happy, thank you so much. I told everyone that this is all work of our planner and recommended you.

8 am glad you did enjoy our wedding too, I didn´t expect to have it so big, all the guests really drank and ate so much, but nobody did complain that there wouldn´t be enough food, so OK, we did manage it. I was pretty surprised how all the guests did enjoy dancing thev whole night, the dance floor was full all the time and after the show with garter was even more bussy, that was really good. Thank you so much for everything!!!

Best regards,

Jana